COVID-19 maatregelen bij WE Care

Vanaf 4 mei gaan wij terug van start in onze praktijk.

Om jou én maximaal te helpen én maximaal te beschermen, stellen we een aantal afspraken voorop:

  1. Was jij ziek? Of je inwonende partner of kind(eren)? Of kwam je in aanraking met zieke mensen?
    Dan vragen we vriendelijk om ons hierover te informeren en de gemaakte afspraak te annuleren.
  2. Ons team van therapeuten zal zowel VOOR als NA elke behandeling de handen grondig wassen en desinfecteren. Wil ook jij de handen grondig te wassen en ontsmetten bij het binnenkomen én verlaten van de praktijk?
  3. Kom je voor een lichaamsgerichte therapie? Breng dan je eigen handdoek mee.
  4. Ons team wil het gebruik van de wachtzaal vermijden of beperken. We plannen onze afspraken voldoende ruim om contacten tussen patiënten/klanten te vermijden.  We zetten ons maximaal in om die planning ook te volgen. Kom ook jij precies op tijd. Ben je toch vroeger? Blijf dan in de auto of buiten wachten.  Tracht alleen aanwezig te komen op de afspraak.
  5. Ons team moedigt het betalen met Payconiq. Download de app alvast op je smartphone. Nog nooit gedaan? We vertellen je graag hoe je dat doet. Heb je geen smartphone? Dan kan betalen via overschrijving.

Alvast hartelijk dankt om deze maatregelen in acht te nemen!

Related Posts

Abonneer
Type melding
guest
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties

Categorieën

0
Wat vind je van deze blogpost?x
()
x